Diagnostyka, serwis laptopów w Krakowie

Diagnostyka, serwis laptopów w Krakowie

“Ostrożności nigdy za wiele.” Tak mówi mądre, polskie przysłowie. My stosujemy się również do tego, a naszych Klientów informujemy, że okresowo, w celu zapewnienia bezawaryjnej pracy ich laptopa, czy też komputera stacjonarnego – winni Oni zlecać przeglądy serwisowe specjalistycznym firmom.

Diagnostyka, serwis laptopów w Krakowie

Nasze usługi kierujemy w większości do Klientów rynku małopolski, w szczególności Krakowa i okolic. Nie mamy nic przeciwko, jeśli odwiedzą nas, bądź dostarczą swój laptop kurierem Klienci z dalszych rejonów Polski. Zajmujemy się każdym zleceniem, bo dla nas każdy Klient jest ważny.

Diagnostykę rozpoczynamy od analizy kondycji laptopa i jeśli wymaga on ingerencji we wnętrze, gdyż należy na przykład oczyścić układ chłodzący, to zabieramy się za to. Jeśli zauważamy inne anomalia ukrywające się we wnętrzu laptopa, to informujemy o tym Klienta i po Jego decyzji usuwamy, naprawiamy wykryte błędy, zauważone usterki.

Jeśli diagnostyka wnętrza laptopa zakończyła się sukcesem i nie mamy żadnych uwag do jego kondycji, to zabieramy się za diagnostykę systemu operacyjnego, jego stopnia aktualizacji, tego by nie był zawirusowany, by wydajność laptopa była na zadowalającym, najwyższym możliwym poziomie.

Taka diagnostyka i okresowy serwis laptopów w Krakowie wydłuża żywotność sprzętu komputerowego. Dbamy o powierzony nam sprzęt komputerowy i dokładamy maksimum starań, by zapewnić naszym Klientom najwyższy poziom usług serwisowych Ich laptopów.

Zainteresowany naszą ofertą, skontaktuj się z nami.