tel. 605660548, tel. 124441499|biuro@pcservis.com.pl

Serwis laptopów Kraków

Serwis SONY Kraków. Gwarancja naprawy

PC Servis specjalizuje się w serwisowaniu laptopów marki Sony, które dla wielu naszych Klientów są narzędziem pracy, zabawy dla dzieci i dorosłych, bądź oknem na świat, za pośrednictwem którego mogą utrzymywać kontakty z przyjaciółmi, rodziną. Niemożność poradzenia sobie naszych Klientów z awarią sprzętową, czy programową, to sygnał, by zgłosić się do naszego serwisu.

Niektóre naprawy wykonujemy “od ręki”. Jeśli naprawa wymagać będzie specjalistycznej analizy, informujemy wówczas Klientów o tym fakcie. Ustalamy wspólnie dalszy tok postępowania.

Serwis SONY Kraków. Gwarancja naprawy, bo serwis Sony Kraków, to doświadczenie napraw laptopów różnych firm, wypracowane latami. Nasi serwisanci poszerzają wiedzę informatyczną, zarówno sprzętową, jak i programową. Samokształcą się, aby nieustannie rozwijająca się nowoczesna technologia IT, nie zostawiła ich w tyle.

Zainteresowany naszą ofertą? Masz pytania? Skontaktuj się  z nami:

» kontakt z PC Servis Kraków

Diagnostyka, serwis laptopów w Krakowie

“Ostrożności nigdy za wiele.” Tak mówi mądre, polskie przysłowie. My stosujemy się również do tego, a naszych Klientów informujemy, że okresowo, w celu zapewnienia bezawaryjnej pracy ich laptopa, czy też komputera stacjonarnego – winni Oni zlecać przeglądy serwisowe specjalistycznym firmom.
(more…)

Częste usterki laptopów

Laptopy, jak każde urządzenia elektroniczne, mogą ulec awarii. Część z tych awarii jest z winy Użytkownika, część z powodu upływu czasu w jakim dane urządzenie pracowało (w dyskach twardych przyjmuje się, że jednostką MTBF określa się średni czas bezawaryjnej pracy dysku twardego), w podobnych sytuacjach pewnie mogą być definiowane inne czasy pracy bezawaryjnej podzespołów elektronicznych.

Co w takim razie ulega awariom w naszych laptopach?

Typowe awarie laptopów

– uszkodzenia dysków twardych – na ratunek » odzyskiwanie danych
– uszkodzenia kart graficznych, kart dźwiękowych, kart sieciowych,
– uszkodzenia napędów optycznych
– awariom również ulega serce laptopa, czyli płyta główna i/lub procesor

Część z tych awarii jest możliwa do naprawienia domowym sposobem, część w specjalistycznych firmach, pozostała zaś wymaga tylko wymiany uszkodzonego podzespołu, choć tak na prawdę Użytkownik najczęściej sam sobie w tym temacie nie poradzi. Nie zalecamy niedoświadczonym Użytkownikom napraw laptopów, ze względu na skomplikowaną ich budowę, miniaturyzację.

Tak na prawdę Użytkownik nie musi wiedzieć co w danej chwili uległo awarii – to my dokonujemy analizy i określamy usterki laptopów, a także jej przyczynę. Klient decyduje, co robimy dalej. Skontaktuj się z nami już dziś.