Każdy komputer, czy też laptop, aby móc przetwarzać dźwięki, musi mieć kartę muzyczną. W urządzeniach tych spotykane są zarówno karty dźwiękowe zintegrowane na płycie głównej, jak i niezależne urządzenia montowane w wolnych gniazdach komputera.

Do obsługi tych kart muzycznych konieczne jest zainstalowanie sterowników, który dedykowany jest pod dany system operacyjny, najczęściej Windows (Windows XP, Windows 7). Sterowniki dokart muzycznych dołączane są do zakupionych urządzeń, a jeśli ich nie ma, można je pobrać z internetu, ze stron producenta.

Sterowniki do najpopularniejszych kart muzycznych

Należy w pierwszym kroku określić jaka karta muzyczna jest zainstalowana w Państwa komputerze i dopiero wówczas pobrać odpowiednich sterowniki producenta dedykowane pod konkretny system operacyjny.

Karty muzyczne Creative Labs

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy zbiór sterowników najczęściej instalowanych w komputerach. Starając się zapewnić dostęp do aktualnych sterowników odsyłamy do stron producentów, gdzie znaleźć będą mogli Państwo potrzebne sterowniki.

Instalacja sterowników do kart muzycznych powinna być wykonywana na zaktualizowanym systemie operacyjnym, który również nie będzie zawirusowany!

Prosimy jednak pamiętać, że instalacja sterowników jest czynnością wykonywaną na wyłączną odpowiedzialność Użytkownika. Nie ponosimy odpowiedzialności za błędy w tym procesie. Sugerujemy w razie problemów o skontaktowanie się z naszym serwisem.

Na naszych stronach dostępne są również