tel. 605660548, tel. 124441499|biuro@pcservis.com.pl

sterowniki

Sterowniki do kart graficznych

Oczywistością staje się fakt, iż najnowsze sterowniki do kart graficznych znaleźć można na stronach ich producentów.

Jesteśmy w dobrej sytuacji, jeśli sam system (np. Windows) potrafi sam ustalić i pobrać najnowszy sterownik do karty graficznej, jeśli natomiast mamy informację od sprzedającego nam komputer, to zgodnie z tym co nam przekazał możemy próbować pobrać sterowniki od producenta konkretnej karty graficznej, musimy jednak być pewni modelu karty, jak i zdecydować się na pobranie sterowników dedykowanych pod konkretny system operacyjny.

Sterowniki do kart graficznych

  • NVIDIA,
  • SAPPHIRE,
  • ASUS,
  • GigaByte,
  • Gainward,
  • MSI.

Lista producentów kart graficznych jest dłuższa, to tylko wybrana część, popularniejszych na rynku producentów kart graficznych. Sterowniki do kart graficznych można również szukać w internecie, za pomocą wyszukiwarek. Jeśli jednak chciałbyś mieć problem z głowy, zlecić prace serwisowe, aktualizacyjne, instalacyjne w Twoim komputerze – zgłoś się do nas! Służymy pomocą.

By |2013-10-20|Sterowniki|Comments Off

Sterowniki do kart muzycznych

Każdy komputer, czy też laptop, aby móc przetwarzać dźwięki, musi mieć kartę muzyczną. W urządzeniach tych spotykane są zarówno karty dźwiękowe zintegrowane na płycie głównej, jak i niezależne urządzenia montowane w wolnych gniazdach komputera.

Do obsługi tych kart muzycznych konieczne jest zainstalowanie sterowników, który dedykowany jest pod dany system operacyjny, najczęściej Windows (Windows XP, Windows 7). Sterowniki dokart muzycznych dołączane są do zakupionych urządzeń, a jeśli ich nie ma, można je pobrać z internetu, ze stron producenta.

Sterowniki do najpopularniejszych kart muzycznych

Należy w pierwszym kroku określić jaka karta muzyczna jest zainstalowana w Państwa komputerze i dopiero wówczas pobrać odpowiednich sterowniki producenta dedykowane pod konkretny system operacyjny.

Karty muzyczne Creative Labs

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy zbiór sterowników najczęściej instalowanych w komputerach. Starając się zapewnić dostęp do aktualnych sterowników odsyłamy do stron producentów, gdzie znaleźć będą mogli Państwo potrzebne sterowniki.

Instalacja sterowników do kart muzycznych powinna być wykonywana na zaktualizowanym systemie operacyjnym, który również nie będzie zawirusowany!

Prosimy jednak pamiętać, że instalacja sterowników jest czynnością wykonywaną na wyłączną odpowiedzialność Użytkownika. Nie ponosimy odpowiedzialności za błędy w tym procesie. Sugerujemy w razie problemów o skontaktowanie się z naszym serwisem.

Na naszych stronach dostępne są również