Częste usterki komputerówPrzyczyn awarii komputerów PC może być bardzo wiele, znikoma część jest z winy Użytkownika, a najczęściej to “złośliwość rzeczy martwych”, czy też “zmęczenie materiału”.

Częste usterki komputerów

Każdy z podzespołów komputera ma swoją żywotność, dlatego nie można od niego oczekiwać, że będzie nam służył na wieki. Można i należy za to oczekiwać, by służył na tyle długo, na ile to możliwe i na ile jest to opłacalnym procesem. Nie oszukujemy naszych Klientów i jeśli widzimy, że naprawa może być niepewna, krótkotrwała, to informujemy Klienta o takim fakcie. Czasem warto pożegnać swój stary sprzęt na rzecz nowego, który będzie pracował dla nas długo, stabilnie i pewnie.

Serwis komputerów PC, naprawiamy skutecznie

Z doświadczenia wiemy, że Klienci przynoszą do nas swoje komputery, ponieważ nie potrafią sobie poradzić z niektórymi problemami, my po wnikliwej analizie określamy przyczynę błędu i jeśli Klient decyduje się na naszą usługę serwisową, to zaczynamy naprawiać Jego sprzęt komputerowy.

Rozróżniamy dwa rodzaje problemów informatycznych, jest to:

Awaria sprzętowa komputera (Częste usterki komputerów)

  • uszkodzony BIOS uniemożliwiający rozruch komputera, prawidłową pracę, stabilność,
  • procesor, pamięć, czy też dysk nie pracują prawidłowo, stabilnie,
  • uszkodzone gniazda USB, PS, LPT, Fire Wire, DVI, HDMI,
  • uszkodzone lub nieprawidłowo pracujące czytniki płyt CD, DVD, BlueRay, czytniki kart pamięci Compact Flash, Memory Stick, xD, SD, PCMCIA.

Awaria programowa komputera (Częste usterki laptopów)

  • przeciążony system operacyjny, praca na nim staje się trudna, kłopotliwa, a w najgorszym przypadku niemożliwa,
  • zawirusowanie komputera powodujące niestabilność pracy, obniżając wydajność, w najgorszym przypadku do takiego stopnia, że praca staje się niemożliwa.

Dla Wszystkich z Państwa, którzy zainteresowani są tematyką laptopów zaprasza serwis laptopów.

Częste usterki komputerów – czy zatem należy się obawiać tej tematyki, problemów informatycznych związanych z Państwa komputerami? Jeśli chcieliby Państwo zlecić naprawę komputera, bądź jego diagnozę, to prosimy o kontakt.